Novinky v SEO leden 2024

Přinášíme pravidelný měsíční přehled novinek v SEO. Co nového se stalo v Google? Jaké novinky přicházejí do výsledků vyhledávání? Máme pro Vás také predikce pro rok 2024. Jak si povede SEO v tomto roce? To vše najdete přehledně v článku.

Jak Youtube a Facebook (ne)řeší podvodnou inzerci

Internetový prostor zaplavují stále častěji podvodné reklamy, které sázejí na známé tváře naší politiky, ale i showbyznysu. Případů, kdy na podobné reklamy někdo naletí, neustálě přibývá a nejde o malé částky. Jak se ale k takovým reklamám staví samotný Youtube a Facebook? Velmi vlažně.

Dejte si pozor na Facebook podvody!

V dnešní době se stávají podvody na sociálních sítích čím dál tím rozšířenějšími a sofistikovanějšími. Facebook, jako jedna z největších sociálních platforem na světě, není výjimkou. Pojďme si v článku ukázat, jak na to podvodníci jdou tentokrát.

Převálcuje Google Bard konkurenci?

Od vydání ChatGPT uteklo hodně vody a Google konečně přispěchal se svou variací na tento oblíbený chat, založený na AI. Sice později než Microsoft se svým Bing AI, ale přece. Co vlastně Bard je, co dokáže a jak si stojí v porovnání s konkurencí? To se dozvíte v článku.

Co je to SEO a proč ho potřebujete?

Základem drtivé většiny nejen webových projektů je být vidět. Ruku v ruce s organickou viditelností jde i optimalizace pro vyhledávače, tedy SEO, díky kterému budete lépe dohledatelní. Proč ho tedy přesně potřebujete a jak trnitá je cesta k úspěchu, to si řekneme dále.

Přejít nahoru