Nastartujte
online marketing
Obsaďte přední pozice vyhledávačů, obsahovou síť i Facebook

Pomůžeme Vám růst

Neusínejte na vavřínech. Váš byznys se sám od sebe nerozjede. My vám ho rozjet pomůžeme. Sdělte nám cíl a společně nastartujeme online marketing, který vás posune. Pro každého se hodí jiný typ propagace. Poradíme vám, co je právě pro vás nejlepší.

PPC reklama

Prostě Perfektně Cíleně. Oslovíme ty lidi, kteří vás opravdu hledají a přivedeme vám je. Společně předběhneme konkurenci. A to okamžitě.
Chci ppc reklamu

SEO

Víme, že jedině dlouhodobou optimalizací společně dosáhneme stabilního úspěchu. Nastavíme vám SEO chytře. Tak, abyste byli s vyhledávači za dobře.
Chci seo

Copywriting

Píšeme texty, co prodávají. Originálně a poutavě. Omotáme si textem návštěvníka a pozvolna ho dovedeme tam, kam chceme. Nenásilně.
Chci prodejní texty

Facebook

Na Facebooku si každý najde tu svou. Cílovou skupinu. Protože kdo dnes není na Facebooku, jako by nežil. Kde jinde je pak větší potenciál k oslovení ideálního publika?
Chci facebook reklamu

s kým už jsme nastartovali byznys?

Michal Trávníček
majitel eshopu www.graseko.cz
"Díky Webmiu je ze mě dřevovládce této planety. Začínal jsem jako dřevoprcek v jedné malé vísce a vůbec o mě nikdo nevěděl. Od té doby co mám za parťáky Webmium se mám jak prase v žitě. Zaměstnávám už celou svou rodinu a expanduju kam to jde. Dříví už rozvážím i na Mars, kde zrovna nejvíc frčí dřevo dubové. To že podvádím a všechno pašuju od Poláků, to ale nikomu neříkám.
10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží
chci taky nastartovat byznys

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá