Weby na míru
s návštěvností,
kterou lusknutím prstu proměníme v zákazníky

web s návštěvností

Každému úspěšnému webu předchází odborně zpracovaná marketingová strategie. Ta nám poskytne základní data pro návrh optimální struktury webu. Dále vytvoříme design na míru a napíšeme originální texty. Spuštěním webu nic nekončí. Pravidelnou optimalizací proměníme návštěvníky ve vaše zákazníky.

web zaměřený na výkon

Díky podrobné analýze klíčových slov jsme schopní postavit výkonný web. Ten ještě zvýšíme pravidelnou měsíční péčí v podobě optimalizace.

designován na míru

Design tvoříme každému na míru. Design, který tutově funguje. Díky responzivitě se zákazník na váš web podívá odkudkoliv.

stabilně responzivní

Responzivita je samozřejmostí. Zákazník tak může váš web navštívit kdykoliv a odkudkoliv. Třeba ze svého mobilního zařízení.

originálně otextován

Duplicitní, kopírované texty webu dvakrát nepomůžou. Ba naopak. Proto po průzkumu vaší oblasti napíšeme jedinečné texty, které budou vaše zákazníky bavit číst.

plný SEO informací

Klíčová slova z analýzy rozházíme po celém webu od hlavičky až k patičce. Pravidelně kontrolujeme kvalitu SEO a dle potřeb web optimalizujeme. Máme rádi long taily.

podrobně Analyzovaný

Stanovíme cíle, které měříme. Podrobně sledujeme veškeré návštěvy. Kolik lidí přišlo a odkud. Jsme zastánci toho, že co jde změřit, to jde zlepšit.

Komu už pomáháme růst?

Lukáš knapp
výkonný ředitel www.domacipecenovybor.cz
"S týmem Webmia se nám spolupracuje perfektně. Komunikace funguje na vysoké profesionální úrovni a reakce na naše požadavky jsou doposud téměř okamžité. Oceňuji, že výroba webových stránek podle našich představ proběhla rychle a výsledek je po grafické stránce pěkný a zároveň funkční. Webové stránky od Webmium týmu můžu jen doporučit."
10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží
CHCI RŮST JAKO DREVOAPROUTI

Kolik mě to bude stát?

Vytvořit úspěšný web s návštěvností, která se lusknutím prstu změní v zákazníky není práce na 2 kliky. Ani náhodou. Jde o složitý proces, vycházející z odborně propracované marketingové strategie. Nebojte se, ta je samozřejmě součástí naší spolupráce. Bez ní by to nefungovalo. Ani vám, ani nám. Protože s každou strategií nás čeká nový příběh. A na ten váš už se teď těšíme.
Výroba webu na
míru startuje na
44 430,-
1 830,-
+ pravidelná
měsíční péče

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

řekněte si o konzultaci

Nechte nám tu telefonní číslo. Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá. ZDARMA.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

navštivTe nás osobně

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

šmírujte nás, kde se dá