Weby na míru
s návštěvností,
kterou lusknutím prstu proměníme v zákazníky

jak na web s návštěvností?

Vytvořit úspěšný web s návštěvností, není jen tak. Každému úspěšnému webu předchází zpracování marketingové strategie, kterou také začneme. Její součástí je podrobná analýza klíčových slov, z které budeme vycházet ve spoustě dalších činností.

Druhým krokem k funkčnímu webu je optimálně navržená struktura webu. Vytvoříme funkční grafickou podobu, napíšeme originální a poutavé texty. Před samotným spuštěním provedeme uživatelské testování, aby vše šlapalo, jak má.

Spuštěním webu nic nekončí. Pravidelnou optimalizací proměníme návštěvníky ve vaše zákazníky.

web zaměřený na výkon

Díky podrobné analýze klíčových slov jsme schopní postavit výkonný web. Ten ještě zvýšíme pravidelnou měsíční péčí v podobě optimalizace.

designován na míru

Design tvoříme každému na míru. Design, který tutově funguje. Díky responzivitě se zákazník na váš web podívá odkudkoliv.

stabilně responzivní

Responzivita je samozřejmostí. Zákazník tak může váš web navštívit kdykoliv a odkudkoliv. Třeba ze svého mobilního zařízení.

originálně otextován

Duplicitní, kopírované texty webu dvakrát nepomůžou. Ba naopak. Proto po průzkumu vaší oblasti napíšeme jedinečné texty, které budou vaše zákazníky bavit číst.

plný SEO informací

Klíčová slova z analýzy rozházíme po celém webu od hlavičky až k patičce. Pravidelně kontrolujeme kvalitu SEO a dle potřeb web optimalizujeme. Máme rádi long taily.

podrobně Analyzovaný

Stanovíme cíle, které měříme. Podrobně sledujeme veškeré návštěvy. Kolik lidí přišlo a odkud. Jsme zastánci toho, že co jde změřit, to jde zlepšit.

Komu už pomáháme růst?

10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží
chci růst jako drevoaprouti
Kamila Plicková
Kamila Plicková
"Zvolila jsem Webmium, protože se mi na první pohled zalíbili. A rozhodně jsem nešlápla vedle. Grafické zpracování webu mě nadchlo, textace je propracovaná a celkové rozložení webu ideální. I když se nám realizace krapet protáhla, výsledek za to rozhodně stojí."

nEH2aj2��_[U
10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží
Lukáš knapp
výkonný ředitel www.domacipecenovybor.cz
"S týmem Webmia se nám spolupracuje perfektně. Komunikace funguje na vysoké profesionální úrovni a reakce na naše požadavky jsou doposud téměř okamžité. Oceňuji, že výroba webových stránek podle našich představ proběhla rychle a výsledek je po grafické stránce pěkný a zároveň funkční. Webové stránky od Webmium týmu můžu jen doporučit."
10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží

Kolik mě to bude stát?

Kalkulaci vám připravíme individuálně, dle rozsahu projektu. Po konzultaci, která je ZDARMA. Marketingová strategie je součástí celkové kalkulace. Bez ní by to nefungovalo. Ani vám, ani nám. S každou strategií nás čeká nový příběh. A na ten váš už se teď těšíme.
Výroba webu
startuje na
44 430,-
1 830,-
+ pravidelná
měsíční péče

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

navštivTe nás osobně

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

šmírujte nás, kde se dá