O nás

O projektu

Webmium Pay je ambiciózní projekt, který si  bere za úkol suplovat složitá eshopová řešení v případech, ve kterých nejsou potřeba. Cílí na každého, kdo může svůj business rozšířit o online prodej. Ukazuje nové možnosti, které dnes nejsou standardem a snaží se je standardem jmenovat. 

Hlavní myšlenka za aplikací Webmium Pay je taková, že pokud prodávám dva produkty a můj web je primárně vizitkou než e-shopem, tak není třeba z webu migrovat nebo mu nutit nějaké složité nástavby. 

Dnes je primární vizí Webmium Pay poskytnout uživatelům jiný způsob ecommerce - jednoduché tlačítko na objednávku, které je možné vložit na web, do mailu nebo kamkoliv, kde je možné použít vlastní HTML. A to s plně automatizovanou správou objednávek, plateb a vyřešenou technickou stránkou.

O firmě

Za aplikací Webmium Pay stojí Webmium, což je projekt firmy nexum Trilog a.s. soustředící se na projektování distribuci digitálních aplikací. Nexum vznikl v roce 1997 jako vývojářské studio, za tu dobu jsme spolupracovali s těmi největšími - Google, Microsoft, Seznam, Jablotron...  

Na vlastním website builderu funguje několik tisíc webů převážně menších  a středních podniků. 

Více o projektech na Webmium.cz a Nexum.cz.

CEO Lukáš Barták

Výkonný ředitel technologického odvětví skupiny. Vede Nexum i všechny jeho podbrandy. Ve skupině Ambeat Capital je od roku 2013. Prošel od analytických pozic přes řízení marketingu až po řízení digitální a IT divize. Má za sebou i několik akceleračních programů od Googlu v rámci programu Google Partners.

"Kouzlem nových firem je, že mění zaběhlé pořádky" - Lukáš Barták, E15.cz

Image

Webmium Pay je ambiciózní projekt firmy nexum Trilog a.s., která se věnuje digitálnímu světu již přes 20 let, konkrétně od roku 1997. S firmou se pojí spolupráce s těmi největšími značkami - Google, Microsoft, Seznam, Jablotron, Komerční Banka a mnoho dalších. A Webmium Pay míří na každého podnikatele, který využije platební a objednávkový systém na svém webu.

Všeobecné obchodní podmínky
Jak pracovat s Webmium Pay (návod)

Více o projektech:

Image

Image

Sledujte nás:

​​Image​​  Facebook

​​Image​​  Blog

​​Image​​  Web

​​​Image​​  Instagram

Zaujali jsme vás? 
Máte zájem o bližší
spolupráci?

Ozvěte se nám a vyřešíme, co je potřeba.

Podpora Přihlášení