VÁŠ ESHOP BUDE PRODÁVAT – DO 30 DNŮ

Připravte se na příliv nových objednávek

Vyzkoušet eshop zdarma

S větrem v zádech

Eshop založíme a naplníme produkty. Vše nastavíme a vyladíme do posledního detailu. Tak, abychom to rozjeli na plný výkon do 30 dnů.

Optimalizováno na prodej

Eshop před vypuštěním do online světa samozřejmě pořádně otestujeme. Vše s ohledem na maximální prodejní výkon.

Radost z podnikání

Nenecháme vás v tom samotné. Jsme tým specialistů a víme, co děláme. Pomůžeme Vám odrazit se, prodávat a rozjet to ve velkém.

Top funkce eshopu

Stvořen pro český trh

Od legislativy a účetnictví přes platební metody až po dopravce. Vše je připraveno pro zákazníky z České republiky. A to perfektně.

Produktů, co se do něj vejde

Máte tisíce produktů a lámete si hlavu, co s tím? Nám nezáleží, kolik produktů máte. U nás máte neomezený prostor pro vaše data. Navždy!

Připraven na mobilní zařízení

U nás se nosí mobilní kabátek, aby vás vaši klienti mohli navštívit z tabletu i mobilu. Bez zbytečného přibližování a posouvání sem tam.

Snadná úprava eshopu

Vlastní intuitivní platforma, která jde s dobou a nikdy vám nezevšední. Práce na eshopu tak bude mnohem jednodušší a hlavně příjemnější.

Napojení na účetní systémy

Propojíme váš eshop se skladem křížem krážem. Vše pak můžete spravovat na jedno místě bez zbytečných škatulat. Není to skvělé?

Pokročilá analytika

Chcete znát každý krok vašeho zákazníka? Kde se zdržel? Proč nedokončil objednávku? A hlavně odkud přišel? Jasně že chcete, a taky budete.

Eshopy tvoříme s láskou

Reference - Tivis

tivis.cz

Prodejce domácí elektroniky, který předčil očekávání nás všech. Jen pár měsíců ve světě onlinu a objednávky se hrnou ze všech stran. Tivis nasazuje velmi vysokou laťku hráčům střední velikosti tohoto oboru.

Reference - Dřevo a proutí

drevoaprouti.cz

Mistr ve svém odvětví v přístupu k podnikání i ke svým zákazníkům. Výkonný eshop zakládající si na tradici a kvalitě produktů z přírodních materiálů. Každý kus je originál, stejně jako eshop sám.

Reference - Chladservis

chladservis.cz

Od ledniček přes pračky až po sporáky. Chladservis je středním hráčem v prodeji bílého elektra. Jejich velkou konkurenční výhodou oproti ostatním online prodejcům je vlastní servis.

Vyzkoušet eshop zdarma

Webmium eshop si musíte osahat zevnitř, abyste uvěřili, že práce na eshopu může být i zábavou.
Intuitivní uživatelské rozhraní vás o tom přesvědčí.

Hoříte nedočkavostí? Směle do toho.