Oni s námi a my s nimi

Podporujeme ty,kteří se nevzdávají

Jsou naší motivací, jak být lepšími

Podporujeme

Život je neustálý boj. Někdo jím jen tak proplouvá, nic neřeší, nikam se neposouvá. A někdo chápe překážky jako výzvy k tomu být lepším člověkem. Vyhledává své šance, snaží se dělat svůj svět pestřejší, smysluplnější a leckdy i uspokojivější pro lidi kolem. A přesně takové lidi obdivujeme. Proč? Protože jsou inspirativní, ukazují nám všem, že sedět a fňukat je k ničemu. Že vydat se tou složitější cestou znamená sice občas nelehké okamžiky, ale ve finále jde o vítězství. Nad svým hendikepem, nad očekáváním jiných, nad soupeři a často i sebou samotným. Skvělým příkladem překonávání překážek je sport a sportovci. Proto je podporujeme všechny. Zdravé, hendikepované, sportovní akce a turnaje.

Eva Datinská

Evu nic nezaskočí. Ani dětská mozková obrna. Už od 14 let reprezentuje naši republiku v lehké atletice. Vítězí nad svým hendikepem i soupeři.

Kamil Vašíček

Kamil je náš vzor. Během okamžiku se mu život obrátil naruby. Najednou odkázaný na invalidní vozík a pomoc druhých se změnil i on. Ukázal světu, že hendikep ho v rozletu nezabrzdí.

KVP

Lidé z Klubu vozíčkářů Petýrkova ukazují nám všem, že stačí podat pomocnou ruku a život druhého dostane nový rozměr. Dávají hendikepovaným dar samostatného života.

PRAGA CUP

Mezinárodní futsalový turnaj má dlouholetou tradici. A protože se ho mohou účastnit i týmy nehrající žádnou soutěž, někdy se tu mihne i Webmium tým. Praga Cup nás baví.

Milovice Cup

Milovice Cup, mezinárodní turnaj v malém fotbale je přesně tím, co nás baví. Dává příležitost fotbalistům všech úrovní, ze všech koutů světa. A hraje se netradičně v noci.

1VS1

1 vs 1 fotbal nás upoutal svou originalitou. Dává prostor k vyjádření individuality. Kulaté hřiště a utkání jeden na jednoho si užije každý, kdo se rád spoléhá sám na sebe.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá