Vývojář ASP.NET

Hledáme do týmu šikovného, zkušeného vývojáře ASP.NET.
Obor
IT
Vzdělání
Střední škola s maturitou
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

  • budete se podílet na vývoji naší webové a eshopové platformy Webmium a rozvoji interního informačního systému

Požadujeme

  • zkušenosti s programováním v .NET / C#
  • dobrou znalost Entity Framework / ASP.NET MVC / ASP.NET Web API
  • chuť vzdělávat se v nových technologiích
  • umět si stanovit priority
  • proaktivitu a zodpovědnost
  • znalost AJ na úrovni čtení dokumentace

Výhodou:

  • znalost Java Script (Angular, Coffee Script)
  • znalost Microsoft Azure
  • znalost Visual Studio Team Services

Nabízíme

  • zajímavou práci na HPP, plnou výzev a nových podnětů
  • vstřícné prostředí pro rozvoj znalostí a dovedností
  • služební notebook a mobilní telefon
  • stravenky, sportovní odreagování (Multisport)
  • možnost home office
  • výborná dopravní dostupnost - hned u metra A - Hradčanská Office Center

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

Sledujte nás, kde se dá