Účetní

Hledáme novou kolegyni/kolegu, který nám pomůže s vedením účetnictví pro skupinu našich firem.
Obor
Obchod
Vzdělání
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha 1

Pracovní náplň

- kompletní vedení účetnictví více našich firem z oblasti sociálních a zdravotních služeb, včetně DPH – s podporou hlavní účetní
- praxe ve mzdovém účetnictví výhodou
- komunikace s příslušnými úřady
- pořizování statistik, výkazů a reportů

Požadujeme

- středoškolské vzdělání
- praxe na pozici účetní min.2 roky
- orientaci v podvojném účetnictví, včetně DPH
- zkušenost s účetními závěrkami a dani z příjmů výhodou
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a organizační zdatnost
- ochotu dále se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti
- znalost PC MS Office
- znalost účetního programu POHODA výhodou

Datum nástupu:
ihned nebo dle dohody

Nabízíme

- notebook, mobilní telefon, stravenky, sick days
- flexibilitu – pracovní dobu lze domluvit v závislosti na vašich možnostech
- přátelské prostředí, mladý kolektiv, otevřenost v komunikaci, vstřícnost'
-podporu v prohlubování vašich profesních znalostí (kurzy a školení hrazená zaměstnavatelem)
- práce na plný pracovní úvazek

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá