Specialista rozvoje obchodu

Naše krédo je pomáhat ostatním k úspěchu. A teď pomůžeme i tobě. Přijď k nám rozjet svoji profesní kariéru.
Obor
Obchod
Vzdělání
SŠ/VŠ
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

  • získávat pro spolupráci další perspektivní firmy a rozvíjet vztah s nimi
  • rozšiřovat si znalosti v online marketingu a tím schopnost doporučit klientům vhodné řešení online propagace

Požadujeme

  • samostatnost, aktivní přístup, zkušenost s obchodem
  • dostatek zdravého sebevědomí a reprezentativní vystupování
  • chuť komunikovat s klienty osobně, telefonicky i po emailu
  • nehroutit se z několika případných NE, protože časem přijdou čím dál častější ANO
  • pozitivní vztah k moderním technologiím

Nabízíme

  • příjemné zázemí prostorných, světlých kanceláří v centru, kousek u metra Pankrác
  • přátelský, různorodý kolektiv a společné akce
  • flexibilnější pracovní doba, možnost home office
  • pravidelné firemní vzdělávání a výměna zkušeností
  • fixní plat + provize, na kterých si můžeš opravdu vydělat,
  • mobil, notebook, stravenky, podpora sportovního odreagování (Multisport)

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá