Projektový manažer

Hledáme projektového manažera
Obor
Vedení projektu
Vzdělání
SŠ/VŠ
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

Máme tu pár projektů, které potřebují skvělé vedení. Hledáme otevřenou hlavu plnou nápadů, které budeme společně realizovat. Pokud se chcete podílet a hlavně být hnací silou našich projektů rádi se s Vámi uvidíme

  • Budete mít na starost menší tým.
  • Jednání s obchodními partnery.
  • Plánování a rozvoj projektů.
  • Prostě projekty budou ve Vašich rukou a bude na Vašich schopnostech jaký projekt z nich vybudujete.

Požadujeme

  • Pokud máte za sebou vysokou školu, je to jedině dobře.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Zkušenosti s vedením týmu je vítaná.
  • Aktivní přístup k řešení úkolů.
  • Samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme

  • Mobilní telefon, notebook.
  • Stravenky.
  • Růstu se u nás meze nekladou.
  • Termín nástupu dle dohody.

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá