PPC specialista junior

Hledáme do týmu nového kolegu, který nám pomůže s PPC
Obor
Marketing
Vzdělání
SŠ/VŠ
Typ úvazku
Práce na částečný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

Hledáme do týmu nového kolegu, který nám pomůže s PPCčkama. Nemusíš se v PPC orientovat, o to se postaráme my. Od tebe potřebujeme chuť a zápal učit se nové věci. Pokud studuješ nevadí, potkáme se u nás na zkrácený úvazek.

  • Budeš komunikovat s klienty
  • Budeš optimalizovat kampaně stávajících malých i velkých klientů
  • Budeš nastavovat kampaně pro nové klienty
  • Budeš se podílet na návrhu strategie pro ně.
  • Budeš tvořit výkonnostní i brandové kampaně.
  • Budeš posouvat klienty v před.

Požadujeme

  • Nepotřebujeme profíka v PPC (Zkušenost s AdWords, Sklik a Analytics je vítaná)
  • Samostatnost a chuť řešit věci.
  • Schopnost mluvit s klientem.
  • Dokážeš se nad věcmi zamyslet z různých pohledů? A hledat nové cesty?

Nabízíme

  • Fajn kanceláře kousek od metra Pankrác.
  • Staneš se profíkem v online marketingu.
  • Růstu se u nás meze nekladou.
  • Školení od Google a dalších
  • Aby nebyl hlad, tak stravenky.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Máme homeoffice dle potřeby.
  • Fajn kolektiv

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá