Kodér

Chceš přetvářet grafické návrhy do funkčních podob? Máš grafické cítění? Pojď s námi vytvářet projekty na moderních technologiích.
Obor
IT
Vzdělání
Typ úvazku
Práce na částečný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

  • ‍Tvorba a úpravy webových stránek
  • Tvorba landing page pro kampaně
  • Spolupráce na větších projektech
  • Výroba a úprava stávajících šablon

Požadujeme

  • ‍Výborná znalost HTML, CSS
  • Znalost kompatibility prohlížečů a přístupnosti webů
  • Zkušenost s responsivními weby
  • Grafické cítění
  • Základy práce v grafických SW (Photoshop,...) a schopnost vytvářet drobnou grafiku
  • Zkušenosti s tvorbou e-shopů a/nebo webů (výhodou)
  • Pokročilá znalost grafických SW a schopnost samostatně vytvářet kompletní grafiku pro web (výhodou)
  • Dobrá znalost JS frameworků a zkušenosti s jejich úpravou (výhodou)

Nabízíme

  • ‍Pracoviště v centru Prahy
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Vzdělávací programy

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

Sledujte nás, kde se dá