Key Account Manager

Hledání nových obchodních příležitostí je pro tebe výzvou? Osobní jednání s klienty zvládáš s přehledem? Přijď mezi nás.
Obor
Obchod
Vzdělání
SŠ / VŠ
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha

Pracovní náplň

  • Péče o stávající firemní klienty
  • Zpracovávání přidělených obchodních případů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Osobní jednání s klienty na pracovišti a ve firmách
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Zpracování celého obchodního případu
  • Spolupráce a komunikace s oddělením výroby a vývoje
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Obchodní zkušenosti
  • Obecné znalosti principů fungování on-line marketingu (webových stránek, e-shopů, PPC)
  • Zájem o oblast marketingu
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativní typ
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť se učit
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • ‍Pracoviště v centru Prahy
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost Home Office
  • Služební mt + ntb
  • Stravenky, Multisport karta
  • Vzdělávací programy
  • Odpovídající platové ohodnocení s bonusy
  • Zaměstnanecký pracovní poměr

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

Sledujte nás, kde se dá