Grafik / kodér (HTML, CSS)

Chceme oživit náš tým a přivítat nový impuls. Rozvířit lehce stojaté vody čerstvými nápady a inovativním pohledem na naši práci. Máte hlavu plnou nápadů, elán a zkušenosti s návrhy wireframů, grafikou a kódováním v html a css? Toužíte profesně růst a uplatnit se ve firmě, kde vaše nápady dostanou zelenou? Pak jste náš člověk.
Obor
IT
Vzdělání
SŠ s maturitou
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Lokalita
Praha 6

Pracovní náplň

Návrhy wireframů, grafika a kódování v html a css.

Požadujeme

CO OD NOVÉHO FRONTEND DESIGNÉRA OČEKÁVÁME?

Že ho práce bude bavit a uspokojovat. Tak jako nás. A také:

  • grafické cítění, kreativní myšlení, smysl pro detail, pečlivost
  • vyrovnanou, pozitivně naladěnou osobnost
  • samostatnost i schopnost spolupracovat v týmu
  • chuť vzdělávat se v nových technologiích

Potřebné znalosti:

  • znalost práce v Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign)
  • schopnost kódovat v HTML a CSS
  • znalosti v oblasti responsivity

Velmi oceníme tyto zkušenosti:

  • znalost kompatibility prohlížečů a přístupnosti webů
  • zkušenost s tvorbou corporate identity
  • zkušenosti s UX a návrhy UI
  • zkušenosti s tvorbou wireframů

Nabízíme

NA OPLÁTKU NABÍDNEME

  • možnost naučit se nové věci a posouvat se dál
  • veliké, vzdušné, světlé, parádní kanceláře
  • výborná dopravní dostupnost (centrum Prahy, u metra Pankrác)
  • obídky s příjemnými kolegy (v okolních restauracích opravdu skvěle vaří)
  • stravenky (100,-) a v práci pitný režim (dobré kafe, spousta čajů, minerálky, cola…)
  • sportovní odreagování (Multisport plně hrazená zaměstnavatelem, možnost přikoupit pro doprovodnou osobu a děti) a různorodé společné akce
  • služební notebook a mobilní telefon
  • možnost home office, po dohodě flexibilní pracovní doba (ne, nemáme “píchačky”)
  • pracovní smlouvu na HPP či externí spolupráci (IČO)

Pokud máte chuť s námi budovat značku a tvořit smysluplné věci, zašlete prosím svůj životopis a ukázky práce. Další podrobnosti spolupráce rádi probereme osobně.

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá