Copywriter - kreativní tvůrce obsahu

Chceš být součástí úspěšné technologické společnosti s dlouhodobou perspektivou? Právě teď je ta správná doba. Na českém trhu již působíme několik let a nyní hledáme novou kolegyni/kolegu, která/ý nám pomůže s tvorbou obsahu na eshopy, weby a sociální sítě. Pokud studuješ, nevadí, potkáme se u nás na zkrácený úvazek.
Obor
Marketing
Vzdělání
Typ úvazku
Práce na částečný úvazek
Lokalita
Praha 4

Pracovní náplň

  • vytváření zajímavých textů na weby, PPC atd. pro klienty i napříč naší firemní skupinou (kromě digitální agentury máme ještě pracovní portál pro OZP a rozsáhlou zdravotnickou sekci)
  • vymýšlení měsíčních publikačních plánů pro blogy, vyhledávání aktualit a správa Facebooku OZPprace a Webmium

Požadujeme

  • zkušenost s psaním textů
  • perfektní znalost spisovné češtiny, cit pro stylistiku
  • pečlivost, samostatnost, kreativitu
  • bezproblémová znalost MS Office
  • znalosti, jak funguje SEO a jak s ním propojit obsah, aby byl dohledatelný

Nabízíme

  • Neformální atmosféru - korporát u nás nečekej a kravatu tu neuvidiš (ale pokud ti dělá dobře, klidně jí nos).
  • Prostor pro realizaci tvých nápadů.
  • Velké světlé kanceláře u metra Pankrác.
  • Růstu se u nás meze nekladou - školení od Google a dalších.
  • V případě zájmu vymakané tělo - máme Multisport kartu plně hrazenou firmou.
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky.
  • Poměrně nadstandardní pitný režim - krom dobré kávy a čajů i minerálky všech perlivostí. V případě únavy kokakolička to jistí. ;-)
  • Možnost homeofficů a flexibilní pracovní doby.
  • Zázemí týmu zkušených markeťáků a vývojářů. Jsme certifikovaným Google partnerem.

Chceš mezi nás?

Vyplň základní údaje o sobě, průvodní dopis a přilož profesní životopis s fotografií.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a dalších materiálů, dáváte společnosti nexum Trilog a.s. souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá