Brand > logo

Pro značku o které se bude mluvit

Jak to probíhá, o čem to je

Kam míříte a jaké jsou vaše cíle

Nejdříve se poznáme. Vy nás, a hlavně my vás. Budeme zvědaví. Zeptáme se vás na všechno. Kdo jste, co nabízíte svým klientům, kdo je vaše persona, jaká je vaše historie, ale i jaká je vaše budoucnost, kam míříte, čeho chcete dosáhnout. Buďte otevření a nechte nás nahlédnout za oponu vaší firmy. Jen tak vytvoříme logo značky, o které se bude mluvit.

První návrhy

Teď už vás známe. Umíme se vžít do tepu vaší firmy i do tužeb vašich zákazníků. Těch současných i budoucích. Můžeme zasednout k práci. Přemýšlet, hledat nápady, vytvářet pouto nenápadného, a přece pevného souznění mezi vámi a vašimi klienty. Připravujeme několik návrhů loga, které bude hovořit vašimi ústy.

Dopracování brandu

Společně se posadíme nad návrhy loga, dáme hlavy dohromady a vybereme finální verzi. Na ní zaměříme veškerou pozornost. Logo dotáhneme do konečné podoby. Otočíme ho ze všech stran a vypilujeme i ty nejmenší detaily k dokonalosti. Vše pečlivě zkontrolujeme a otestujeme. Až budeme stoprocentně spokojeni, logo vám odevzdáme.

Manuál a použití v reálném podnikání

Společně s logem vám předáme chytrý manuál, který názorně ukáže jak a kde logo použít. Logo dostanete i v podobě připravené ihned k použití v praxi. Vše vysvětlíme, ukážeme, se vším pomůžeme. Nové logo, nová tvář firmy, noví zákazníci. Vaše značka proudí do světa a ukazuje lidem kdo jste, co děláte. Vzbuzuje touhu být s vámi, vašimi zákazníky.

s kým už jsme nastartovali byznys?

Michal Trávníček
majitel eshopu www.graseko.cz
"Díky Webmiu je ze mě dřevovládce této planety. Začínal jsem jako dřevoprcek v jedné malé vísce a vůbec o mě nikdo nevěděl. Od té doby co mám za parťáky Webmium se mám jak prase v žitě. Zaměstnávám už celou svou rodinu a expanduju kam to jde. Dříví už rozvážím i na Mars, kde zrovna nejvíc frčí dřevo dubové. To že podvádím a všechno pašuju od Poláků, to ale nikomu neříkám.
10 000
klientů za měsíc
+54%
Nárůst obratu za měsíc
89
kategorií zboží
chci taky nastartovat byznys

Toto se pro vás chystá

  • Logo v barevných variantách
  • Logo manuál
  • Logo spot
  • Ukázka užití loga
  • Šablonu pro prezentace
  • Šablonu pro Word
  • Emailový podpis

Reference

Sestřička.cz - Případová studie
Damacom - případovou studii právě připravujeme

Ozvěte se nám

605 99 44 66
po-pá 9:00-17:00

Konzultace zdarma

Obratem vám zavoláme a probereme všechno, co vás zajímá.
This is some text inside of a div block.
Děkujeme. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form

Navštivte nás osobně

Budějovická 778/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Sledujte nás, kde se dá